Остання редакція: 21 жовтня 2017

Науковці та студенти факультету лісового і садово-паркового господарства доповідали на Міжнародній конференції

На базі Інституту екології Карпат НАН України у м. Львів проходила ІІ (ХІІ) Міжнародна наукова конференція молодих учених «Наукові основи збереження біотичної різноманітності».

У роботі конференції взяли участь представники факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва.

Наші колеги відвідали пленарне засідання конференції, взяли активну участь у роботі секції. Пленарне засідання відкрив директор Інституту екології Карпат НАН України, д.б.н. Микола Павлович Козловський, а роботу секційного засідання розпочали к.б.н. Олександр Олександрович Кагало та д.б.н. Іван Миколайович Данилик.

До уваги слухачів було представлено понад 20 доповідей науковців. Так, студент 21-сп групи факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС Олександр Поліщук ознайомив присутніх із роботою з гібридизації представників роду Iris L. в Уманському національному університеті садівництва. А також із доповіддю «Способи використання червонокнижних рослин у парках» виступила аспірантка кафедри лісового господарства Уманського НУС Анастасія Коджебаш.

Молоді вчені отримали низку змістовних запитань від присутніх та надали ґрунтовні відповіді, мали нагоду обмінятися досвідом, провести наукові дискусії, налагодити зв'язки.

Представник програмного оргкомітету Олена Андреєва вручила учасникам конференції сертифікати. А Олександра Поліщука нагороджено грамотою за кращу усну доповідь із можливістю подальшого друку наукової праці у фаховому збірнику Інституту екології Карпат НАН України.

Координатором конференції від факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС була доцент кафедри садово-паркового господарства Тетяна Мамчур.

Учасники конференції ознайомилися із неймовірною архітектурою старовинного міста та отримали масу задоволення і прекрасні враження від мальовничих ландшафтних куточків Львова.

Подібні наукові заходи сприяють професійному розвитку при здобуті спеціальності "Садово-паркове господарство" та становленні сучасного фахівця ландшафтного дизайну.

Михайло Осіпов, викладач кафедри садово-паркового господарства