Остання редакція: 06 травня 2024

Міжнародне підвищення кваліфікації

З 20 по 29 квітня 2024 року викладач-стажист кафедри садово-паркового господарства Ліліана КАЛЮЖНА  пройшла Міжнародне підвищення кваліфікації  з теми «Трансфер освітніх технологій в країнах Європейського Союзу та Україні», яке було організоване Науково-дослідним інститутом Люблінського науково-технологічного парку (Польща) та IESF «Міжнародною фундацією науковців та освітян».

В рамках підвищення кваліфікації навчання було спрямоване на опрацювання наступних тем:

1. Сучасні освітні технології. Сутність, класифікації, ефективність.

2. Освітні технології (навчання в цифровому суспільстві).

3. Управління трансфером освітніх технологій в країнах ЄС.

4. Використання трансферу технологій в освіті.

5. Управління трансфером освітніх технологій в Україні.

6. Роль трансферу технологій в освіті (Стенфордський університет).

7. Потенціал трансферу технологій.

8. Трансфер технологій у XXI столітті.

Після завершення участі в програмі міжнародного підвищення кваліфікації Ліліана КАЛЮЖНА отримала Сертифікат учасника Міжнародного підвищення кваліфікації  з теми «Трансфер освітніх технологій в країнах Європейського Союзу та Україні»», який відповідає міжнародним стандартам.

Набуті знання допоможуть в майбутньому розширити спектр навчальних інструментів, які можна використовувати в освітній діяльності. А набуті компетентності допоможуть побудувати власну траєкторію роботи зі студентами, використовуючи сучасні онлайн-методи та прийоми розвитку креативного, критичного та логічного мислення.