Остання редакція: 19 травня 2021

Круглий стіл «Сучасні напрямки розвитку ландшафтного дизайну»

В рамках проведення наукових заходів в Уманському НУС 19 травня 2021 року на кафедрі садово-паркового господарства проведено круглий стіл «Сучасні напрямки розвитку ландшафтного дизайну». Учасники круглого столу ознайомилися з новітніми напрямками розвитку садово-паркового дизайну, а саме створення проектів озеленення та благоустрою, розробка календарних планів догляду за насадженнями, впровадження нових малопоширених культур в садовий дизайн, вирощування декоративних рослин, тощо.

Програмою круглого столу передбачались наступні доповіді:

Проєкт реконструкції скверу «Молодіжний» м. Умань, І.М. Пушка, к. с.-г. наук, доцент, кафедри садово-паркового господарства.

Провадження декоративних видів жимолостей (Lonicera) в ландшафтний дизайн, Л.Г. Варлащенко, к. с.-г. наук, доцент, кафедри садово-паркового господарства.

Інвентаризація зелених насаджень Уманського НУС, О.П. Тисячний, к. с.-г. наук, ст. викладач, кафедри садово-паркового господарства.

Догляд за садово-парковим об’єктом протягом року, М.Ю. Осіпов, к. с.-г. наук, доцент, кафедри садово-паркового господарства.

Аналіз та порівняльна оцінка сортового різноманіття роду Syringa L. в умовах м. Умань, В.Б. Бойло, студент 21 к-сп групи.

Еколого-біологічні особливості видів роду Magnolia в умовах дендрологічного парку «Софіївка» НДІ НАН України, А.В. Візняк, студент 21 к-сп групи.

Озеленення присадибної ділянки по вулиці Шишкіна, 29 м. Ізмаїл, Одеської області, Є.В. Гельман, студент 21 к-сп групи.

Еколого-біолоічні та декоративні особливості Liriodendron tulipifera в умовах Ботанічного розсадника кафедри садово-паркового господарства Уманського НУС., О.Л. Дворянчук, студент 21 к-сп групи.

Озеленення присадибної ділянки в м. Умань Черкаської обл., В.Д. Ігнатьєв, студент 21 к-сп групи.

Озеленення присадибної ділянки в місті Черкаси по вулиці Мічуріна, 42, Д.В. Колісник, студент 21 к-сп групи.

Еколого-біолоічні особливості видів роду Paeonia suffruticosa Andrews в умова Уманського НУС, В.М. Кравчук, студент 21 к-сп групи.

Озеленення центрального парку ім. Т.Г.Шевченка в м. Тальне Черкаської області, Т.Б. Крилов, студент 21 к-сп групи.

Озеленення присадибної ділянки в м. Умань Черкаської обл., І.О. Кудрявцев, студент 21 к-сп групи.

Особливості вирощування садивного матеріалу глоду одноматочкового (Crataegus monogyna Jacq.) та використання його в озелененні, Т.І. Манчук, студентка 21 к-сп групи.

Особливості використання видового і сортового різноманіття роду Forsythia в м. Умань, Д.С. Михтюк, студент 21 к-сп групи.

Озеленення присадибної ділянки по вул. Мічуріна в с. Родниківка Уманського р-ну Черкаської області, Б.П. Слоква, студент 21 к-сп групи.

Особливості вирощування садивного матеріалу самшиту вічнозеленого (Buxus sempervirens L.) та використання його в озелененні, Т.А. Сочінська, студентка 21 к-сп групи.

Проект озеленення присадибної ділянки по вулиці Перемоги 16, с. Ріпки Звенигородського району, В.М. Шалівський, студент 21 к-сп групи.

Озеленення середньоосвітньої школи с. Іванівка, Ж. С. Балакан, студентка 21 к-сп групи.

Подібні заходи сприяють подальшому розвитку та росту професійних якостей у фахівців садово-паркового господарства.