Остання редакція: 21 квітня 2019

Круглий стіл "Проектування садово-паркових об’єктів"

На кафедрі садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва відбулось засідання круглого столу на тему «Проектування садово-паркових об’єктів».

З вітальним словом виступив декан факультету лісового і садово-паркового господарства Валентин Поліщук.

Про перспективний план розвитку національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України розповів заступник директора дендрологічного парку з наукової роботи Володимир Грабовий.

Біоекологічні та морфологічні особливості плетистих троянд в Правобережному Лісостепу України та перспективи використання їх в озелененні доповіла аспірант кафедри садово-парквого господарства Лілія Миронова.

Селекційні аспекти досліджень та перспективи розвитку сортів троянд для ландшафтного проектування висвітлила аспірант кафедри садово-паркового господарства Олександра Українець.

Про комп’ютерне проектування та презентацію ландшафтних об’єктів доповів доцент кафедри садово-паркового господарства Михайло Осіпов.

Організаційний комітет дякує усім учасникам за цікаві та змістовні доповіді.

Викладач Михайло Осіпов