Остання редакція: 10 квітня 2023

Круглий стіл на тему: «Підбір декоративних рослин для створення садово-паркових композицій»

12 квітня 2023 року на кафедрі садово-паркового господарства відбудеться круглий стіл на тему «Підбір декоративних рослин для створення садово-паркових композицій»

Регламент роботи:

– доповіді на круглому столі – до 15 хв.;

– виступи в обговореннях – до 5 хв.

Теми доповідей

1. Використання біотехнологічної ланки в селекції калістефусу китайського з подальшим використанням в ландшафтному дизайні.

Поліщук В.В., д. с.-г. наук, професор кафедри садово-паркового господарства

2. Топіарні рослини у садово-паркових композиціях.

Осіпов М.Ю., к. с.-г. наук, доцент, кафедри садово-паркового господарства

3. Злаки в садово-паркових композиціях.

Величко Ю.А., к. с.-г. наук, доцент, кафедри садово-паркового господарства

4. Боротьба з бур’янами в декоративному садівництві: гербіциди як ефективний інструмент та їх вплив на навколишнє середовище.

Шутко С.С., к. с.-г. наук, викладач, кафедри садово-паркового господарства

5. Агротехнологічні особливості догляду за тюльпанами навесні та використання їх в озелененні.

Калюжна Л.В., аспірант кафедри садово-паркового господарства

6. Особливості підбору та подальшого використання  генотипів троянд групи флорібунда для створення ландшафтних композицій.

Бровді А.А., аспірант кафедри садово-паркового господарства