Меню
Остання редакція: 10 вересня 2019

Кафедра садово-паркового господарства – учасник заходів до Дня університету

              6 вересня Уманський національний університет садівництва відзначив знакову подію – 175 річницю заснування та посвяту першокурсників у студенти. Цьогорічне свято стало визначним не лише для тих, хто навчався у цьому славетному закладі, а й для тих, хто вперше стає на шлях здобуття вищої освіти.

Колектив кафедри садово-паркового господарства

                Для гостей свята на Університетській площі розгорнулася презентаційна виставка наукових і творчих здобутків кафедр і структурних підрозділів університету. Такі виставки, приурочені Дню університету, стали вже традиційними. Науково-педагогічні працівники і співробітники кафедри садово-паркового господарства презентували загалу стилізований макет партерної частини дендрологічного парку «Софіївка» та колоритну подарункову флористичну композицію.

                Спеціальність «Садово-паркове господарство» передбачає вміння фахівця забезпечити організацію робіт в садово-парковому будівництві; проводити інвентаризаційні роботи на об’єктах, які підлягають реконструкції земельних насаджень; здійснювати оцінку об’єкту озеленення за конструктивними елементами; складати кошторис на будівництво об’єктів і догляд за ними; аналізувати і оцінювати стан техніки безпеки на об’єктах садово-паркового господарства; використовувати інформаційні технології в професійній діяльності тощо. І саме в Уманському національному університеті садівництва здійснюється підготовка високоякісних фахівців даної галузі.

                Колектив кафедри садово-паркового господарства сердечно вітає студентів-першокурсників із посвятою, а колег з Днем університету! .