Остання редакція: 15 березеня 2024

Інтенсивний курс «Організація та управління бізнесом в садівництві»

У рамках інтенсивного курсу «Організація та управління бізнесом в садівництві» для жінок Дмитрушківської громади проведено заняття з декоративного садівництва та принципів функціонування декоративних розсадників на кафедрі садово-паркового господарства Уманського НУС.

На унікальній території університету проведено захоплюючу екскурсію оранжерейним комплексом і майстер-клас із топіарного мистецтва.

Також слухачі курсів відвідали навчально-наукову лабораторію кафедри садово-паркового господарства «Інтродукції, адаптації, розмноження та вирощування декоративних і лісових культур», де ознайомились із технологією живцювання та вирощування декоративних рослин.

Родзинкою екскурсії стала найбільша локація лавандового поля в місті Умань. Михайло Осіпов акцентував увагу слухачів на важливості правильного догляду за лавандою.

Слухачі курсів відвідали розсадник дендрологічного парку «Софіївка» та садовий центр «Zelena dolina» с. Дмитрушки.

Учасники прооєкту побачили тонкощі функціонування декоративних розсадників і ознайомитись із асортиментом декоративних рослин.