Остання редакція: 01 березеня 2016

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Лісове і садово-паркове господарство»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.11.2015 р. № 1247 та з метою подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання Уманський національний університет садівництва (УНУС) визнано як базовий навчальний заклад з організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Лісове і садово-паркове господарство».

Для відбору учасників для участі у ІІ етапі на факультеті лісового і садово-паркового господарства 25 березня відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади, в якому взяли участь студенти четвертих і п’ятих курсів факультету:

Ріпка С.О. – 41-ЛГ

Панчоха О.В.–51-ЛГМ

Яцишин Я.Я. - 41-ЛГ

Ісаєв І.С. - 51-ЛГС

Сивак О.О. - 51-ЛГМ

Дубін О.О. – 52-СПМ

Поляков О.О. – 41-СП

Зінченко С.В. – 41-СП

Тихомирова М.Б. – 41-СП

Ляненко М.В. – 41-СП

Власюк С.В. – 41-СП

За результатами виконаних тестових завдань усі студенти підтвердили належну підготовку з напряму підготовки «Лісове і садово-паркове господарство».

Найвищі результати показали студенти:

І місце – ОлександрСивак;

ІІ місце – Ольга Дубін;

ІІІ місце – Ярослав Яцишин;

ІІІ місце –  Олександр Поляков.

Відповідно цих студентів рекомендовано до участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.

Організаційний комітет висловлює подяку студентам за участь у І етапі олімпіади та бажає всім студентам подальших наукових здобутків.

Михайло Осіпов, к.с.-г.наук, ст. викладач кафедри садово-паркового господарства