Остання редакція: 01 грудня 2017

Хто кращий: підсумки Всеукраїнської студентської олімпіади на факультеті лісового і садово-паркового господарства

На факультеті лісового і садово-паркового господарства завершився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Лісове і садово-паркове господарство». У ньому взяли участь 29 студентів першого-четвертого курсів.

Завдання складалися з тестових завдань відповідних фахових дисциплін (озеленення населених місць, топіарне мистецтво, ландшафтна архітектура, декоративне садівництво, дендрологія, лісові культури, лісовпорядкування, лісова меліорація, лісове товарознавство, лісівництво та лісознавство тощо).

Результати тестових завдань оцінювали: професор, д.с.-г.н. Володимир Шлапак, доцент, к.с.-г.н. Олександр Баюра, доцент, к.с.-г.н. Володимир Вітенко, доцент, к.с.-г.н. Михайло Осіпов на чолі із професором, д.с.-г.н. Валентином Поліщуком.

Переможцями олімпіади стали:

І місце – Анастасія Сухецька (11-мсп гр.)

ІІ місце – Дмитро Біжан (11-млг гр.),

Олександр Поліщук (21-сп гр.);

ІІІ місце – Данило Музика (31-сп гр.),

Руслана Меркун (11-млг гр.).

Щиро вітаємо переможців і бажаємо показати гідні результати в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.