Остання редакція: 26 лютого 2024

Гостьова лекція «Історія та перспективи гарденотерапії на засадах пермакультури».

Михайло Осіпов, доцент кафедри садово-паркового господарства, взяв участь у гостьовій лекції, яка відбулася 15 лютого 2024 року в рамках наукової співпраці між Уманським НУС і Хортицькою національною навчально-реабілітаційною академією.

Тема лекції: «Історія та перспективи гарденотерапії на засадах пермакультури». Лектором заходу була, кандидат біологічних наук та директор Інституту біомедичних технологій, Валентина Олексіївна Мовчан (Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»).

Учасники заходу отримали унікальну можливість дізнатися більше про історію та перспективи застосування гарденотерапії в сучасному світі, зокрема й основі принципи пермакультури. Лекція була спрямована на важливість використання зелених зон під час життя, навчання і реабілітації людини.