Остання редакція: 05 грудня 2023

Гарно провести час? Так це про нас!

Студенти прогулялись по Хрещатику де помилувались краєвидами та архітектурою Києва, а згодом дійшли до Майдану Незалежності який відкривався своїми унікальними спорудами. Наступна зупинка була у міжнародному центрі сучасного мистецтва XXI сторіччя, відкритій платформі для митців, мистецтва та суспільства під назвою PinchukArtCentre – це і була перлина подорожі, що вразила всіх своєю унікальністю та особливістю. Кожен відвідувач за допомогою персонального аудіогіда міг дізнатись що забажає про той чи інший експонат, не заважаючи і не порушуючи тишу та атмосферу. Загалом подорож була цікавою та незабутньою, оскільки подарувала всім учасникам безліч приємних вражень.

Тож від імені всіх студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС, що їздили до древнього та сучасного Києва, хочу подякувати організаторам подорожі за надану можливість та гарно проведений час!

Вячеслав СИВАК,

студент бакалаврату спеціальності 205 Лісове господарство,

секретар Ради студентського самоврядування факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС