Остання редакція: 08 червня 2018

Дискусійний клуб кафедри садово-паркового господарства

8 червня 2018 року відповідно до програми ХХ зльоту студентських лідерів аграрної освіти відбулося засідання дискусійного клубу кафедри садово-паркового господарства Уманського НУС на тему: «Визначна роль озеленення сіл в розвитку зеленого туризму». Засідання відбулося в 147 аудиторії університету і об’єднало студентів із 7 навчальних закладів аграрних вузів України.

Студенти обговорили: сучасні напрямки та новітні технології в галузі озеленення населених місць; особливості створення композиційних елементів етностилю, характерних для культури різних регіонів України; реконструкцію озеленення історичних об’єктів, що знаходяться в сільській місцевості, з метою їх залучення до сільського зеленого туризму.

Засідання відкрив завідувач кафедри садово-паркового господарства, професор Анатолій Балабак.

Модератором засідання був Грабовий Володимир Миколайович, заступник директора Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник. У проведенні заходу йому допомагав старший викладач кафедри садово-паркого господарства Михайло Осіпов.

Згідно програми круглого столу було зареєстровано сім доповідей студентів:

1. Яна Сиволап, Мирогощанський аграний коледж, Рівненська обл.;

2. Софія Гармаш, Ізмаїльський технікум механізації та електрифікації сільського господарства, Одеська обл.;

3. Ірина Шарафанова, Харківський національний аграрний університет ім. В.В.Докучаєва,Харківська обл.;

4. Ганна Тесля, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, Харківська обл.;

5. Людмила Журба, Сумський національний аграрний університет, Сумська обл.;

6. Ярослав Костенко, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Київська обл.;

7. Олександр Поліщук, Уманський національний університет садівництва.

За результатами засідання дискусійного клубу були відзначені найбільш активні його учасники.

Колектив кафедри садово-паркового господарства висловлює подяку студентам, організаторам та керівництву аграрних вузів-учасників за плідну працю.

Михайло Осіпов, викладач кафедри садово-паркового господарства