Остання редакція: 15 березеня 2023

На кафедрі садово-паркового господарства 15 березня 2023 року відбулося засідання круглого столу «Сезонний догляд за садом».

15 березня 2023 року на кафедрі садово-паркового господарства відбулося засідання круглого столу «Сезонний догляд за садом» у якому прийняли участь викладачі та аспіранти кафедри.

Під час круглого столу було обговорено низку актуальних питань, сезонного догляду за садом у весняний період. Зокрема, з роботами по створенню та догляду за кам’яними гірками ознайомила присутніх доцент кафедри Ірина Пушка. Використання та догляд за виткими рослинами у саду представили у своїй доповіді професор Анатолій Балабак та завідувачка кафедри Юлія Величко. Аспіранти Анна Бровді та Ліліана Калюжна ознайомили усіх присутніх з видами квіткових рослин, які доцільно використовувати при створенні малого саду.