Остання редакція: 23 листопада 2019

Бази практичної підготовки студентів спеціальності 206 "Садово-паркове господарство"

Найменування практики

Семестр, в якому передбачена практика

Тривалість практики

(тижнів)

Інформація про наявність програм практик

(«+» або «–»)

Найменування бази для проходження практики

Інформація про наявність договорів про проходження практики

(дата, номер, строк дії)

Навчальна

Виробнича

Теплично-оранжерейний комплекс Уманського НУС

УНУС

Розсадник декоративних рослин «Осокор»

10.10.2018 р., № 1,

10.10.2019 р.

Національний дендрологічний парк «Софіївка» НДІ НАН Україи

01.02.2018 р. № 5,

01.02.2023 р.

ТОВ «Брусвяна»

15.01.2018 № 1 по 31.12.2022 р.

Інститут садівництва УААН  України

01.11.2017 №1 по 01.11.2022 р.

Сирецький дендрологічний парк загальнодержавного значення

12.10.2017 №1 по 01.12.2022 р.

Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради

06.12.2016№1

по 01.12.2021 р.

Тези доповідей учасників  науково-практичної Інтернет-конференції «Актуальні проблеми садово-паркового мистецтва»Читати повністю

Тези доповідей учасників науково-практичної Інтернет-конференції «Актуальні проблеми садово-паркового мистецтва»

У збірнику матеріалів науково-практичної Інтернет конференції висвітлено результати наукових досліджень викладачів і студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та інших наукових закладів та установ.

Науково-практична інтернет-конференція   «Актуальні проблеми садово-паркового мистецтва»Читати повністю

Науково-практична інтернет-конференція «Актуальні проблеми садово-паркового мистецтва»

Запрошуємо взяти участь у Науково-практичній інтернет-конференції «Актуальні проблеми садово-паркового мистецтва», яка відбудеться 27 листопада 2019 року на кафедрі садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва

Співпраця кафедри садово-паркового господарства з освітніми установамиЧитати повністю

Співпраця кафедри садово-паркового господарства з освітніми установами

Протягом 2019 року в Україні проходив конкурс проектів «Відкривай Україну» серед учнів загальноосвітніх шкіл. Спільно з учнями та педагогічним колективом школи розроблено 3D-проект території біля школи. Активну підтримку у розробці ландшафтного проекту надали співробітники кафедри садово-паркового господарства.

Круглий стіл «Сучасні напрямки та технології в ландшафтному дизайні»Читати повністю

Круглий стіл «Сучасні напрямки та технології в ландшафтному дизайні»

7 листопада 2019 року на кафедрі садово-паркового господарства відбулося засідання круглого столу на тему «Сучасні напрямки та технології в ландшафтному дизайні».