Остання редакція: 23 листопада 2019

Бази практичної підготовки студентів спеціальності 206 "Садово-паркове господарство"

Найменування практики

Семестр, в якому передбачена практика

Тривалість практики

(тижнів)

Інформація про наявність програм практик

(«+» або «–»)

Найменування бази для проходження практики

Інформація про наявність договорів про проходження практики

(дата, номер, строк дії)

Навчальна

Виробнича

Теплично-оранжерейний комплекс Уманського НУС

УНУС

Розсадник декоративних рослин «Осокор»

10.10.2018 р., № 1,

10.10.2019 р.

Національний дендрологічний парк «Софіївка» НДІ НАН Україи

01.02.2018 р. № 5,

01.02.2023 р.

ТОВ «Брусвяна»

15.01.2018 № 1 по 31.12.2022 р.

Інститут садівництва УААН  України

01.11.2017 №1 по 01.11.2022 р.

Сирецький дендрологічний парк загальнодержавного значення

12.10.2017 №1 по 01.12.2022 р.

Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради

06.12.2016№1

по 01.12.2021 р.

Тези доповідей учасників науково-практичної Інтернет-конференції "Інтенсивні технології в садово-парковому господарстві" Читати повністю

У збірнику матеріалів науково-практичної Інтернет-конференції висвітлено результати наукових досліджень викладачів і студентів Уманського національного університету садівництва.

Виставка сучасних ландшафтних технологійЧитати повністю

Виставка сучасних ландшафтних технологій

Міжнародний ярмарок садової та ландшафтної архітектури GARDENIA - 2020 року в Познані. Захід присвячений садівничій, флористичній, декоративній та спортивній індустрії.

Презентація наукової монографії А. Ф. Балабака, А. А. Пиж’янової та В.І. Дмитрієва на Міжнародному ягідному форуміЧитати повністю

Презентація наукової монографії А. Ф. Балабака, А. А. Пиж’янової та В.І. Дмитрієва Чорниця високоросла (Vaccinium corymbosum L.): біологічні особливості, інтродукція, сорти, технологія розмноження і виробництва на TSW в Варшаві S-Fruit Transformation 2020

Тези доповідей учасників  науково-практичної Інтернет-конференції «Актуальні проблеми садово-паркового мистецтва»Читати повністю

Тези доповідей учасників науково-практичної Інтернет-конференції «Актуальні проблеми садово-паркового мистецтва»

У збірнику матеріалів науково-практичної Інтернет конференції висвітлено результати наукових досліджень викладачів і студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та інших наукових закладів та установ.