Меню

Правила прийому 2017

Відповідно до Правил прийому на 2017 рік вступна кампанія розпочинається 30 червня та триватиме до 17 серпня.

          Заяви для вступу подаватимуть лише в електронній формі. На допомогу вступникам з 29 червня у приймальній комісії Уманського НУС працюватиме консультаційний центр із питань електронного вступу. Загалом, вступники матимуть можливість подати дев’ять заяв на чотири спеціальності, де передбачено прийом за державні кошти.

           Подання заяв в електронній формі на спеціальності, на яких не передбачається прийом за державні кошти, обмежуватися не буде.

           Вступники, які мають право на особливі умови зарахування подають заяви тільки в паперовій формі.

           Під час подання заяв вступник має вказати пріоритетність спеціальностей. Пріоритет № 1 – це заява на обрану спеціальність у конкретний внз, де абітурієнт бажає навчатися найбільше. Зазначена вступником пріоритетність заяв не може бути змінена.

            Уманський НУС прийматиме від абітурієнтів сертифікат ЗНО, виданий у 2016 та 2017 роках.

            Прийом заяв і документів на навчання розпочинається з 12 липня 2017 року.

Конкурсні предмети 2017

Галузь знань

Спеціальність підготовки ступеня бакалавр

Перелік конкурсних предметів

Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі

Аграрні науки та продовольство

Садово-паркове господарство

Українська мова та література

100

100

100

Біологія

Історія України або географія

 

Перелік документів

  • Заява абітурієнта
  • Документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, за особистим вибором оригінали чи копії;
  • Сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
  • Документ, що посвідчує особу та громадянство;
  • Шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см.

Останні новини

Тези доповідей учасників  Всеукраїнської науково-практичної Інтернет конференції "Сучасний стан та перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства"Читати повністю

Тези доповідей учасників Всеукраїнської науково-практичної Інтернет конференції "Сучасний стан та перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства"

 У збірнику матеріалів Всеукраїнської науково-практичної Інтернет конференції, яка відбулася 13 листопада 2024 року, висвітлено результати наукових досліджень викладачів і студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та інших факультетів і наукових установ України.

Читати повністю

Об’єднані любов’ю до України – для її перемоги та відновлення!Читати повністю

Об’єднані любов’ю до України – для її перемоги та відновлення!

Викладач-стажист кафедри садово-паркового господарства Ліліана КУНПАН взяла участь у ХХХІІІ Літературному Конкурсі імені Марусі Бек Світової Федерації Українських Жіночих Організацій (СФУЖО).

Читати повністю

Орієнтир на вибір майбутньої професіїЧитати повністю

Орієнтир на вибір майбутньої професії

Для ознайомлення учнів із перспективами спеціальності 206 «Садово-паркове господарство», 9 грудня 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри садово-паркового господарства відвідали Новоархангельський ліцей «Лідер» і «Меридіан», та опорний заклад освіти «Торговицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Є.Ф. Маланюка».

Читати повністю

Онлайн лекція про механізацію в садово-парковому господарстві для учнів Кривоозерського аграрного ліцеюЧитати повністю

Онлайн лекція про механізацію в садово-парковому господарстві для учнів Кривоозерського аграрного ліцею

27 листопада 2024 року Михайло ОСІПОВ, викладач кафедри садово-паркового господарства, провів онлайн лекцію для учнів Кривоозерського професійного аграрного ліцею на тему: «Мала і велика механізація у садово-парковому господарстві: ефективність і застосування».

Читати повністю

Всі новини