30.06.2020
Тези доповідей учасників науково-практичної Інтернет-конференції "Інтенсивні технології в садово-парковому господарстві" Читати повністю

У збірнику матеріалів науково-практичної Інтернет-конференції висвітлено результати наукових досліджень викладачів і студентів Уманського національного університету садівництва.

Виставка сучасних ландшафтних технологійЧитати повністю

Виставка сучасних ландшафтних технологій

Міжнародний ярмарок садової та ландшафтної архітектури GARDENIA - 2020 року в Познані. Захід присвячений садівничій, флористичній, декоративній та спортивній індустрії.

17.02.2020
Презентація наукової монографії А. Ф. Балабака, А. А. Пиж’янової та В.І. Дмитрієва на Міжнародному ягідному форуміЧитати повністю

Презентація наукової монографії А. Ф. Балабака, А. А. Пиж’янової та В.І. Дмитрієва Чорниця високоросла (Vaccinium corymbosum L.): біологічні особливості, інтродукція, сорти, технологія розмноження і виробництва на TSW в Варшаві S-Fruit Transformation 2020

24.12.2019
Тези доповідей учасників  науково-практичної Інтернет-конференції «Актуальні проблеми садово-паркового мистецтва»Читати повністю

Тези доповідей учасників науково-практичної Інтернет-конференції «Актуальні проблеми садово-паркового мистецтва»

У збірнику матеріалів науково-практичної Інтернет конференції висвітлено результати наукових досліджень викладачів і студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та інших наукових закладів та установ.

18.11.2019
Науково-практична інтернет-конференція   «Актуальні проблеми садово-паркового мистецтва»Читати повністю

Науково-практична інтернет-конференція «Актуальні проблеми садово-паркового мистецтва»

Запрошуємо взяти участь у Науково-практичній інтернет-конференції «Актуальні проблеми садово-паркового мистецтва», яка відбудеться 27 листопада 2019 року на кафедрі садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва

13.11.2019
Співпраця кафедри садово-паркового господарства з освітніми установамиЧитати повністю

Співпраця кафедри садово-паркового господарства з освітніми установами

Протягом 2019 року в Україні проходив конкурс проектів «Відкривай Україну» серед учнів загальноосвітніх шкіл. Спільно з учнями та педагогічним колективом школи розроблено 3D-проект території біля школи. Активну підтримку у розробці ландшафтного проекту надали співробітники кафедри садово-паркового господарства.