27.06.2016
Актуальні дослідження науковців кафедри садово-паркового господарстваЧитати повністю

Актуальні дослідження науковців кафедри садово-паркового господарства

У рамках Дня поля науковці кафедри садово-паркового господарства продемонстрували свої наукові досліди.

17.06.2016
Науковий гербарій Уманського національного університету садівництваЧитати повністю

Науковий гербарій Уманського національного університету садівництва

17 червня 2016 р. відбулася зустріч з учнями 8-9 класу Уманської міської гімназії №2 у гербарній кімнаті, де вони ознайомилися з історією створення, сьогодення та умовами зберігання гербарних зразків рослин.

14.06.2016
Практична підготовка фахівців садово-паркового мистецтваЧитати повністю

Практична підготовка фахівців садово-паркового мистецтва

На кафедрі садово-паркового господарства студенти набувають практичні навички створення зелених насаджень та агротехнічні заходи посадки та догляду за рослинами.

12.05.2016
Всеукраїнська наукова конференція молодих ученихЧитати повністю

Всеукраїнська наукова конференція молодих учених

10 травня в Уманському національному університеті садівництва відбулася Всеукраїнська наукова конференція молодих учених «Актуальні проблеми садівництва в сучасній аграрній науці».

18.04.2016
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіадиЧитати повністю

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади

13-14 квітня 2016 року в Уманському НУС відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Лісове і садово-паркове господарство»

11.04.2016
Семінар «Особливості проектування об’єктів садово-паркового господарства»Читати повністю

Семінар «Особливості проектування об’єктів садово-паркового господарства»

На кафедрі садово-паркового господарства 7 квітня 2016 року відбувся науковий семінар «Особливості проектування об’єктів садово-паркового господарства». У роботі наукового семінару прийняли участь викладачі та студенти факультету лісового і садово-паркового господарства.