09.06.2017
Уманські школярі провели практику в Уманському НУСЧитати повністю

Уманські школярі провели практику в Уманському НУС

Днями учні навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради Черкаської області відвідали з екскурсією кафедру садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва.

09.06.2017
Кафедра садово-паркового господарства відзначила своє 10-літтяЧитати повністю

Кафедра садово-паркового господарства відзначила своє 10-ліття

На кафедрі садово-паркового господарства Уманського НУС 6 червня 2017 року відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання садово-паркового господарства», присвячена 10-ти річчю з дня заснування кафедри.

05.06.2017
Кафедра садово-паркового господарства запрошує на засідання науково-практичної конференціїЧитати повністю

Засідання науково-практичної конференції "Актуальні питання садово-паркового господарства"

29.05.2017
Факультет лісового і садово-паркового господарства запрошує на навчанняЧитати повністю

Факультет лісового і садово-паркового господарства запрошує на навчання

Факультет лісового і садово-паркового господарства запрошує на навчання за наступними спеціальностями:

24.05.2017
Колекційний ботанічний розсадник Уманського НУС як база підготовки фахівців-аграріївЧитати повністю

Колекційний ботанічний розсадник кафедри садово-паркового господарства Уманського НУС має надзвичайну наукову цінність і перспективність, яка необхідна для оволодіння майбутньою професійною діяльністю випускників, проведення наукових досліджень викладачами, аспірантами, докторантами та невід’ємною базою з розмноження і розповсюдження інтродукованих видів рослин.