10.11.2016
Виховний захід присвячений Дню української писемності та мовиЧитати повністю

Виховний захід присвячений Дню української писемності та мови

8 листопада 2016 року відбувся виховний захід, присвячений Дню української писемності та мови, організований куратором 11-сп групи Тетяною Мамчур та провідним бібліотекарем Наукової бібліотеки УНУС Наталією Михайловою.

05.10.2016
Виховна година першокурсниківЧитати повністю

Виховна година першокурсників

20 вересня студенти 11- сп групи факультету лісового і садово-паркового господарства на черговій виховній годині відвідали музей історії університету.

23.09.2016
Урочистості з нагоди Дня університету та посвяти у студентиЧитати повністю

Урочистості з нагоди Дня університету та посвяти у студенти

22 вересня 2016 року в Уманському національному університеті садівництва пройшли урочистості до Дня університету та посвяти студентів-першокурсників.

31.08.2016
Наукові досягнення лабораторії інтродукції, адаптації, розмноження і вирощування декоративних і лісових культур кафедри садово-паркового господарства Читати повністю

Дослідження лабораторії інтродукції, адаптації, розмноження і вирощування декоративних і лісових культур у 2016 році направлено на вирішення наукових проблем, пов’язаних з розробкою прогресивних способів та методів розмноження та прискореного вирощування (на основі зеленого і здерев’янілого стеблового живцювання) оздоровленого садивного матеріалу декоративних, плодових і лісових культур.

30.06.2016
Перший Ювілей факультетуЧитати повністю

Перший Ювілей факультету

Колектив кафедри садово-паркового господарства вітає факультет Лісового і садово-паркового господарства з першим Ювілеєм!

28.06.2016
Успішний захист спеціалістів садово-паркового господарстваЧитати повністю

Успішний захист спеціалістів садово-паркового господарства

Студенти 51-спс групи факультету лісового і садово-паркового господарства презентували свої дипломні проекти.