05.10.2022
Програма круглого столу «Використання зелених насаджень у  проєктуванні садово-паркових об’єктів» 20 жовтня 2022 рокуЧитати повністю

Програма круглого столу «Використання зелених насаджень у проєктуванні садово-паркових об’єктів» 20 жовтня 2022 року

20 жовтня 2022 року на кафедрі садово-паркового господарства заплановано проведення круглого столу на тему «Використання зелених насаджень у проєктуванні садово-паркових об’єктів»

02.10.2022
Онлайн лекція «Осінні роботи в саду»Читати повністю

Онлайн лекція «Осінні роботи в саду»

У рамках наукової співпраці кафедри садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та кафедри садово-паркового господарства Хортицької національної академії 28 вересня 2022 року проведено гостьову лекцію на тему «Осінні роботи в саду». Лектором виступив доцент кафедри садово-паркового господарства Уманського національного університету Михайло ОСІПОВ.

21.09.2022
Тези доповідей учасників  Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференціїЧитати повністю

Тези доповідей учасників Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції

У збірнику матеріалів Всеукраїнської науково-практичної Інтернет конференції висвітлено результати наукових досліджень викладачів і студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та інших наукових закладів та установ від 04 травня 2022 року.

14.07.2022
«Спільно. Точки зустрічі»Читати повністю

«Спільно. Точки зустрічі»

В рамках проєкту «Спільно. Точки зустрічі», що провадиться спільно з Центром розвитку дитини «Перший клас» м. Умань, Громадською організацією «Фонд «Професійний розвиток Харкова»» та за підтримки Міжнародної організації ЮНІСЕФ 13.07.2022 р. відбулася екскурсія в оранжерейно-тепличний комплекс кафедри садово-паркового господарства для дітей, постраждалих від війни.

04.07.2022
На кафедрі садово-паркового господарства продовжуються роботи з вирощування лаванди вузьколистоїЧитати повністю

У рамках навчальної практики студентів спеціальності "Садово-паркове господарство" на кафедрі садово-паркового господарства продовжуються роботи з вирощування лаванди вузьколистої.

06.06.2022
«Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»: третій етап проєкту «Норвегія – Україна»Читати повністю

За підтримки проєкту «Норвегія – Україна», Міжнародного фонду соціальної адаптації і громадської організації «4.5.0 УКРАЇНА», та Уманського національного університету садівництва було проведено безкоштовний кус для вимушених переселенців