29.06.2021
Захист кваліфікаційних робіт ОР "Бакалавр"Читати повністю

Захист кваліфікаційних робіт ОР "Бакалавр"

02.06.2021
Тези доповідей учасників  Всеукраїнської науково-практичної Інтернет конференції "Садово-паркове господарство, як  основа зеленого міста"Читати повністю

Тези доповідей учасників Всеукраїнської науково-практичної Інтернет конференції "Садово-паркове господарство, як основа зеленого міста"

У збірнику матеріалів Всеукраїнської науково-практичної Інтернет конференції висвітлено результати наукових досліджень викладачів і студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та інших наукових закладів та установ.

Круглий стіл «Сучасні напрямки розвитку ландшафтного дизайну»Читати повністю

Круглий стіл «Сучасні напрямки розвитку ландшафтного дизайну»

В рамках проведення наукових заходів в Уманському НУС 19 травня 2021 року на кафедрі садово-паркового господарства проведено круглий стіл «Сучасні напрямки розвитку ландшафтного дизайну».

Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи MoodleЧитати повністю

Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи Moodle

В рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічні працівники кафедри садово-паркового господарства прийняли участь у онлайн-вебінарі «Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи Moodle», який проводився 19 травня 2021 р в Уманському НУС.

Монографія «Лимон (CITRUS LIMON L.) у декоративній культурі»Читати повністю

Монографія «Лимон (CITRUS LIMON L.) у декоративній культурі»

Вийшла з друку монографія А.Ф. Балабака, В.В. Поліщука, О.А. Балабака «Лимон (CITRUS LIMON L.) у декоративній культурі: біологічні особливості, інтродукція, сорти, технологія розмноження і виробництва»

24.04.2021
Участь у вебінарі «Використання сервісів Google та хмарних технологій для навчального процесу»Читати повністю

В рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічні працівники кафедри садово-паркового господарства прийняли участь у вебінарі «Використання сервісів Google та хмарних технологій для навчального процесу», який проводився 23 квітня 2021 р. в Уманському НУС.