23.05.2017
Тарас Шевченко: шана, повага, пам’ятьЧитати повністю

Тарас Шевченко: шана, повага, пам’ять

22 травня виповнилося 156 років з дня перепоховання праху Великого Сина українського народу Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі. З цієї нагоди біля пам’ятника Кобзареві в Умані відбулися урочистості з ушанування пам’яті Поета-Пророка.

Запрошення на конференціюЧитати повністю

Запрошення на конференцію

Науково-практична інтернет-конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА», присвячена 10-річчю з дня заснування кафедри садово-паркового господарства 6 червня 2017 року

07.04.2017
Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції (до 160-річчя від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича)Читати повністю

5.04.2017 року на кафедрі садово-паркового господарства проведено секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції приуроченої 160-річчю від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича.

16.03.2017
Засідання студентського наукового гуртка на тему «Операція первоцвіт 2017»Читати повністю

Засідання студентського наукового гуртка на тему «Операція первоцвіт 2017»

На кафедрі садово-паркового господарства відбулось планове засідання студентського наукового гуртка, де були присутні студенти усіх курсів факультету та викладачі кафедри садово-паркового господарства.

03.03.2017
Випуск магістрів спеціальності «Садово-паркове господарство»Читати повністю

Випуск магістрів спеціальності «Садово-паркове господарство»

21.02.2017
Магістри кафедри садово-паркового господарства захистили дипломні проектиЧитати повністю

Магістри кафедри садово-паркового господарства захистили дипломні проекти

21 лютого студенти-магістри кафедри садово-паркового господарства факультету лісового і садово-паркового господарства підійшли до фінішу у своєму навчанні – захисту дипломних проектів.