13.02.2024
Студенти Уманського національного університету відкрили для себе багатство історії міста Умань та Черкаської областіЧитати повністю

13 лютого 2024 року для студентів 21-сп групи Уманського національного університету організована екскурсія до краєзнавчого музею міста Умань.

24.01.2024
Наукова співпраця і практична підготовка студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство»Читати повністю

У рамках наукової співпраці та практичної підготовки студентів 18 січня 2024 року був заключений договір між компанією ТОВ «ЕНГО Україна» та кафедрою садово-паркового господарства Уманського НУС.

03.01.2024
Вітаємо з присвоєнням наукового ступеня доктора філософії!Читати повністю

Вітаємо з присвоєнням наукового ступеня доктора філософії!

Колектив кафедри садово-паркового господарства вітає з присвоєнням наукового ступеня доктора філософії Бровді Анну Андріївну (спеціальність 206 «Садово-паркове господарство» ) та Українець Олександру Анатоліївну (спеціальність 201 «Агрономія»), а також їх наукового керівника Поліщука Валентина Васильовича, доктора сільськогосподарських наук, професора, члена-кореспондента НААН України.

01.01.2024
Підвищення кваліфікації на тему «Фандрайзинг та основи грантової діяльності: зарубіжний та вітчизняний досвід»Читати повністю

У грудні 2023 року доцент кафедри садово-паркового господарства Михайло ОСІПОВ прийняв участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації на тему: «Фандрайзинг та основи грантової діяльності: зарубіжний та вітчизняний досвід».

25.12.2023
Захист кваліфікаційних робіт студентів ОР «Магістр» зі спеціальності 206 «Садово-паркове господарство»Читати повністю

22 і 25 грудня 2023 року на факультеті лісового та садово-паркового господарства відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОР «Магістр» зі спеціальності 206 «Садово-паркове господарство».

16.12.2023
Зустріч студентів ОР «Бакалавр» із стейкхолдеромЧитати повністю

Зустріч студентів ОР «Бакалавр» із стейкхолдером

На кафедрі садово-паркового господарства відбулася зустріч студентів ОР «Бакалавр» із стейкхолдером