10.10.2017
Науково-практична інтернет-конференція «Садово-паркове мистецтво: досягнення та перспективи»Читати повністю

Запрошуємо взяти участь у Науково-практичній інтернет-конференції «Садово-паркове мистецтво: досягнення та перспективи», яка відбудеться 7 листопада 2017 року в Уманському національному університеті садівництва.

08.10.2017
Участь кафедри садово-паркового господарства у святкуванні Дня містаЧитати повністю

Участь кафедри садово-паркового господарства у святкуванні Дня міста

Кафедра садово-паркового господарства та теплично-оранжерейний комплекс факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва взяли участь в урочистих заходах до Дня міста.

08.10.2017
Правильний вибір професії – успішне майбутнєЧитати повністю

Правильний вибір професії – успішне майбутнє

Студенти Білгород-Дністровського аграрного технікуму ознайомилися з умовами вступу до Уманського НУС.

Вітаємо першокурсників із посвятою в студенти Уманського НУС!Читати повністю

Вітаємо першокурсників із посвятою в студенти Уманського НУС!

Шановні студенти Уманського національного університету садівництва, успішного навчального року вам, міцного здоров’я, радості, енергії, доброї вдачі, задоволення від навчання, креативних ідей та творчої наснаги!

05.07.2017
Збірник наукових праць кафедри садово-паркового господарства Уманського НУСЧитати повністю

Збірник наукових праць кафедри садово-паркового господарства Уманського НУС

Тези доповідей учасників науково-практичної інтернет-конференції: «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА», присвяченої 10-річчю з Дня заснування кафедри садово-паркового господарства

30.06.2017
Захист дипломних робіт за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство»Читати повністю

Захист дипломних робіт за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство»

26-27 червня відбувся захист дипломних робіт за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство» ОР «Спеціаліст».