Остання редакція: 14 січня 2021

Проєкти освітньо-професійних програм 206 Садово-паркове господарство

Пропозиції щодо удосконалення проєктів освітніх програм просимо надсилата на електронну адресу кафедри садово-паркового господарства spguman@gmail.com. з поміткою: "Гаранту ОП (вказати ступінь освіти)"

Гарант ОПП "Садово-паркове господарство" освітнього ступеня "Бакалавр" доцент Пушка Ірина Михайлівна

Гарант ОПП "Садово-паркове господарство" освітнього ступеня "Магістр" професор Балабак Анатолій Федорович

Гарант ОНП "Садово-паркове господарство" освітнь-наукового ступеня "Доктор філософії" професор Поліщук Валентин Васильович

Програма круглого столу «Використання зелених насаджень у  проєктуванні садово-паркових об’єктів» 20 жовтня 2022 рокуЧитати повністю

Програма круглого столу «Використання зелених насаджень у проєктуванні садово-паркових об’єктів» 20 жовтня 2022 року

20 жовтня 2022 року на кафедрі садово-паркового господарства заплановано проведення круглого столу на тему «Використання зелених насаджень у проєктуванні садово-паркових об’єктів»

Онлайн лекція «Осінні роботи в саду»Читати повністю

Онлайн лекція «Осінні роботи в саду»

У рамках наукової співпраці кафедри садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та кафедри садово-паркового господарства Хортицької національної академії 28 вересня 2022 року проведено гостьову лекцію на тему «Осінні роботи в саду». Лектором виступив доцент кафедри садово-паркового господарства Уманського національного університету Михайло ОСІПОВ.

Тези доповідей учасників  Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференціїЧитати повністю

Тези доповідей учасників Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції

У збірнику матеріалів Всеукраїнської науково-практичної Інтернет конференції висвітлено результати наукових досліджень викладачів і студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та інших наукових закладів та установ від 04 травня 2022 року.

«Спільно. Точки зустрічі»Читати повністю

«Спільно. Точки зустрічі»

В рамках проєкту «Спільно. Точки зустрічі», що провадиться спільно з Центром розвитку дитини «Перший клас» м. Умань, Громадською організацією «Фонд «Професійний розвиток Харкова»» та за підтримки Міжнародної організації ЮНІСЕФ 13.07.2022 р. відбулася екскурсія в оранжерейно-тепличний комплекс кафедри садово-паркового господарства для дітей, постраждалих від війни.