Події та оголошення

Співпраця кафедри садово-паркового господарства з освітніми установамиЧитати повністю

Співпраця кафедри садово-паркового господарства з освітніми установами

Протягом 2019 року в Україні проходив конкурс проектів «Відкривай Україну» серед учнів загальноосвітніх шкіл. Спільно з учнями та педагогічним колективом школи розроблено 3D-проект території біля школи. Активну підтримку у розробці ландшафтного проекту надали співробітники кафедри садово-паркового господарства.

Круглий стіл «Сучасні напрямки та технології в ландшафтному дизайні»Читати повністю

Круглий стіл «Сучасні напрямки та технології в ландшафтному дизайні»

7 листопада 2019 року на кафедрі садово-паркового господарства відбулося засідання круглого столу на тему «Сучасні напрямки та технології в ландшафтному дизайні».

Ландшафтний дизайн – гармонія природи і мистецтваЧитати повністю

Ландшафтний дизайн – гармонія природи і мистецтва

Уманський національний університет садівництва гостинно зустрічав учнів шкіл, вчителів, батьків та всіх бажаючих під час Дня відкритих дверей. Майбутні абітурієнти мали змогу здійснити захоплюючу екскурсію територією одного з найстаріших і найавторитетніших аграрних закладів вищої освіти України.

Кафедра садово-паркового господарства – учасник заходів до Дня університетуЧитати повністю

Кафедра садово-паркового господарства – учасник заходів до Дня університету

6 вересня Уманський національний університет садівництва відзначив знакову подію – 175 річницю заснування та посвяту першокурсників у студенти. Цьогорічне свято стало визначним не лише для тих, хто навчався у цьому славетному закладі, а й для тих, хто вперше стає на шлях здобуття вищої освіти.