Остання редакція: 11 вересня 2020

Колектив кафедри садово-паркового господарства щиро вітає Балабака Анатолія Федоровича з ювілеєм!

Колектив кафедри садово-паркового господарства щиро вітає доктора с.-г. наук, професора, заслуженого працівника освіти України, дійсного члена (академіка) Міжнародної академії аграрної освіти Балабака Анатолія Федоровича зі славним ювілеєм – 70-річчям від Дня народження!

Шановний Анатолію Федоровичу, свій ювілей Ви зустрічаєте в розквіті творчих сил, збагачені життєвим досвідом. Сумлінною довгорічною працею, доброзичливими стосунками з колегами в нашому колективі Ви заслужили глибоку повагу.

Прийміть від нас щирі вітання і найкращі побажання міцного здоров’я на довгі роки, великого людського щастя, добра, благополуччя, щасливого довголіття.