Остання редакція: 07 березеня 2018

Віват, магістри!

В Уманському національному університеті садівництва відбулася офіційна церемонія вручення дипломів магістрам-випускникам денної форми навчання.

Серед випускників 13 магістрів кафедри садово-паркового господарства факультету лісового і садово-паркового господарства.

Залишилися позаду навчальні будні, хвилюючі сесії, практика на підприємствах, переддипломна лихоманка. Нині всі щасливі та веселі, адже ви – магістри! І в кожного в руках – заповітний документ, до якого ви йшли цілих п’ять з половиною років!

Ви сумлінно і наполегливо вчилися, брали участь у всіх університетських заходах. Сподіваємося, що з теплом у душі будете згадувати студентські роки, а ті знання, які були отримані в нашому університеті, допоможуть у подальшому. Завжди пам’ятайте рідну Alma Mater. Шукайте можливості зробити щось важливе й масштабне в житті. Нічого не бійтеся! Ставте перед собою високі цілі та досягайте їх.

Успіхів вам на шляху до мети.