Остання редакція: 09 вересня 2017

Вітаємо першокурсників із посвятою в студенти Уманського НУС!

Дорогі наші першокурсники!

Щиро вітаємо вас із посвятою у студенти славетного Уманського національного університету садівництва. Сьогоднішнє торжество сповіщає про здійснення мрій та реалізацію задумів на шляху до професійних вершин. Відомо, що усі перешкоди долаються силою знань, а тому прагнення до творчого мислення, самореалізації та пізнання є запорукою гідного майбутнього. Нехай постійна жага до інтелектуального збагачення супроводжує ваш яскравий життєвий шлях.

Попереду найкращі роки студентства. Бажаємо, щоб ви провели ці часи весело, щасливо, емоційно та з легкістю отримали диплом затребуваного фахівця із садово-паркового господарства. Перед вами відкриваються широкі можливості самореалізації – скористайтеся ними!

Тож успішного навчального року вам, міцного здоров’я, радості, енергії, доброї вдачі, задоволення від навчання, креативних ідей та творчої наснаги, шановні студенти Уманського національного університету садівництва!

Колектив кафедри садово-паркового господарства