Остання редакція: 14 листопада 2017

Відбувся захист дипломних робіт здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Садово-паркове господарство»

13 листопада 2017 року на кафедрі садово-паркового господарства факультету лісового і садово-паркового господарства розпочала роботу Екзаменаційна комісія із захисту дипломних робіт зі спеціальності 206 «Садово-паркове господарство».

Студенти показали високий рівень підготовки та оформлення дипломних робіт, широту володіння теоретичним матеріалом, конструктивність у формуванні висновків, якість доповідей.

Тематика представлених до захисту дипломних робіт є актуальною, спрямованою на вивчення важливих питань у галузі садово-паркового господарства.