Остання редакція: 07 квітня 2017

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції (до 160-річчя від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича)

5.04.2017 року на кафедрі садово-паркового господарства проведено секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції приуроченої 160-річчю від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича.

Засідання складалось із двох частин, перша з яких пройшла в науковій бібліотеці, учасники конференції прослухали доповідь провідного бібліотекаря Михайлової Наталі Василівни про наукову діяльність Василя Васильовича Пашкевича.

Друга частина засідання відбулась на кафедрі садово-паркового господарства, де учасники мали можливість представити підготовлені доповіді з своєї наукової роботи. Тематика наукових доповідей присвячена озелененню та благоустрою різних об’єктів ландшафтного проектування.

У роботі секційного засідання конференції прийняли участь викладачі кафедри садово-паркового господарства, аспіранти та студенти факультету лісового і садово-паркового господарства.

Було заслухано та обговорено низку доповідей та визначено призові місця:

І місце — студ. 51 спм групи Михайлова М.М., керівник – к.с.-г.н., доцент Осіпов М.Ю., тема доповіді «Символізм садово-паркових композицій у регулярному стилі».

ІІ місце — студ. 51 спм групи Вдовиченко В.І., керівник – к.с.-г.н., доцент Варлащенко Л.Г. тема доповіді «Озеленення салону краси «Перлина» м. Білгород-Дністровський Одеської області».

ІІІ місце — студ. 41 сп групи Кирилко О.В., керівник – к.с.-г.н., доцент Осіпов М.Ю., тема доповіді «Проект озеленення школи в селі Бритавка Вінницької області».