Остання редакція: 08 жовтня 2017

Правильний вибір професії – успішне майбутнє

Доцент кафедри садово-паркового господарства Тетяна Мамчур зустрілася зі студентами спеціальності «Зелене будівництво та садово-паркове господарство» і викладачами Білгород-Дністровського державного аграрного технікуму.

Тетяна Василівна ознайомила студентів з особливостями вступної кампанії до Уманського національного університету садівництва, зокрема правилами вступу на основі диплома молодшого спеціаліста, звернула увагу на терміни прийому заяв, перелік необхідних документів, правила проведення вступних випробувань тощо. Студенти отримали вичерпну інформацію про процес навчання та практичну підготовку фахівців даного напряму в Уманському НУС, а також про цікаве і захопливе студентське життя в місті Умань.

Зустріч пройшла у формі дружнього діалогу, під час якого студенти дізналися про освітні перспективи та можливості професійного зростання випускників Уманського НУС зі спеціальності "Садово-паркове господарство".

Щиро дякуємо колегам із Білгород-Дністровського державного аграрного технікуму за теплий прийом та співпрацю!