Остання редакція: 20 листопада 2017

Нам є ким пишатись!

До невеликої когорти Заслужених працівників сільського господарства України приєдналася ще одна достойна людина. Указом Президента України №375/2017 від 19 листопада 2017 року «Про відзначення державними нагородами України» з нагоди Дня сільськогосподарського працівника звання «Заслужений працівник сільського господарства України» присвоєно доктору сільськогосподарських наук, професору Уманського національного університету садівництва Поліщуку Валентину Васильовичу.

Колектив кафедри садово-паркового господарства приєднується до численних вітань. Ми раді, що маємо можливість співпрацювати пліч-о-пліч з таким професіоналом, який завжди допоможе молодим фахівцям і йде в ногу з часом у всіх сферах життя й роботи. Бажаємо Вам і надалі залишатися еталоном зібраності та мужності, прикладом для наслідування, взірцем та не зупинятися на досягнутому. Добробуту Вам і вашим близьким, міцного здоров’я, сімейного тепла та творчих злетів у вашій нелегкій праці!