Остання редакція: 16 березеня 2016

Круглий стіл на тему: «Інтродукція, вирощування та використання в озелененні декоративних культур»

На кафедрі садово-паркового господарства 15 березня 2016 р. відбувся круглий стіл на тему:

«Інтродукція, вирощування та використання в озелененні декоративних культур»

З вітальним словом та історією стосовно інтродукції декоративних рослин виступив завідувач кафедри садово-паркового господарства, д. с.-г. наук, професор Валентин Поліщук. Заступник  декана факультету лісового і садово-паркового господарства к. с.-г. наук, доцент кафедри лісового господарства Ірина Козаченко відмітила значимість тематики заходу.

Відповідно до програми круглого столу було презентовано доповіді учасників заходу.

Професор кафедри садово-паркового господарства Анатолій Балабак виступив з презентацією про біологічні особливості росту і розвитку чорниці високорослої (Vaccinium Corymbosum L.) в умовах Правобережного Лісостепу України.

Тетяна Мамчур, к. с.-г. наук, доцент кафедри садово-паркового господарства ознайомила учасників заходу з гербарними зразками інтродукованих рослин гербарної кімнати кафедри садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва.

Людмила Варлащенко, к. с.-г. наук, доцент продемонструвала колекцію декоративних видів роду Жимолость (Lonicera L.), перспективних  для використання в озелененні.

Про сучасний стан та перспективи розвитку ботанічного розсадника кафедри садово-паркового господарства Уманського НУС доповіла к. б. наук, доцент Маргарита Парубок.

Особливості проектування об’єктів садово-паркового мистецтва висвітлив к. с.-г. наук, доцент Михайло Осіпов.

Аспірант кафедри Іванна Щерба зробила наукову доповідь про особливості вегетативного щеплення декоративних форм Cerasus serrulata L. в умовах Правобережного Лісостепу України.

Студентка 52-спм групи Ольга Дубін окреслила біологічні особливості хвойних рослин та прийоми використання їх в озелененні.

В обговоренні наукових доповідей прийняли участь викладачі кафедри лісового господарства та студенти факультету лісового і садово-паркового господарства.

Присутні відзначили продуктивну роботу круглого столу та наголосили, що подібні заходи сприяють всебічному розвитку студентів факультету.

Було прийнято рішення щодо започаткування проведення Всеукраїнської наукової конференції «Інтродукція, вирощування та використання в озелененні декоративних культур».

Колектив кафедри висловлює подяку всім присутнім та учасникам круглого столу.

Михайло Осіпов,

доцент кафедри садово-паркового господарства