Остання редакція: 09 червня 2017

Кафедра садово-паркового господарства відзначила своє 10-ліття

На кафедрі садово-паркового господарства Уманського НУС 6 червня 2017 року відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання садово-паркового господарства», присвячена 10-ти річчю з дня заснування кафедри.

У роботі науково-практичної конференції взяли участь науковці, аспіранти, студенти Уманського національного університету садівництва, вчені національного дендрологічного парку «Софіївка» та гості.

Наукову конференцію відкрив перший проректор, доцент кафедри захисту і карантину рослин, кандидат сільськогосподарських наук Іван Іванович Мостовʼяк, який розповів про створення кафедри садово-паркового господарства

Співпрацю НДП «Софіївка» НАН України з кафедрою садово-паркового господарства Уманського НУС охарактеризував директор НДП «Софіївка» НАН України, член.-кор. НАН України, доктор біологічних наук, професор Іван Семенович Косенко. Він презентував кафедрі садово-паркового господарства книги про історію створення та сучасніть НДП «Софіївка».

Тісний науковий зв’язок кафедр лісового і садово-паркового висвітлив у своїй доповіді завідувач кафедри лісового господарства, доктор сільськогосподарських наук, професор Володимир Петрович Шлапак.

З історією та сьогоденням кафедри садово-паркового господарства ознайомив присутніх т.в.о. декана факультету лісового і садово-паркового господарства, завідувач кафедри садово-паркового господарства, доктор сільськогосподарських наук, професор Валентин Васильович Поліщук.

Доцент кафедри садово-паркового господарства, кандидат сільськогосподарських наук, куратор Наукового гербарію Уманського НУС Тетяна Василівна Мамчур доповіла про основні досягнення Наукового гербарію Уманського НУС.

З ентузіазмом присутні слухали доповідь професора, кандидата сільськогосподарських наук НДП «Софіївка» НАН України Анатолія Івановича Опалка «Повторне цвітіння деревних рослин».

Зарубіжний досвід підготовки фахівців садово-паркового господарства охарактеризував доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри садово-паркового господарства Анатолій Федорович Балабак.

На засіданні також доповідала студентка 51-спм групи Марія Михайлова («Із когорти відданих науці і освіті»).

Загалом конференція пройшла динамічно, на високому науково-теоретичному рівні, у формі дискусії із активним зацікавленням як вчених, так і студентів. Учасники конференції залишилися задоволені плідною роботою. Запрошені привітали кафедру із ювілеєм та побажали подальшого наукового розвитку, створення та реалізації цікавих проектів, подальшої підготовки затребуваних фахівців – майбутнього України.

Викладацький склад кафедри висловлює щиру подяку виступаючим за участь у конференції та за привітання з ювілеєм!

Фото Олега Черноусько